Facebook for Nokia

Facebook for Nokia 1.0

Facebook i dotykowa Nokia nareszcie razem

Zalety

  • Integruje się z narzędziami telefonu takimi jak kalendarz i kontakty
  • Szybki i prosty dostęp do funkcji serwisu Facebook
  • Poręczna przeglądarka zdjęć

Wady

  • Może działać powolnie

Bardzo dobry
8

Facebook for Nokia to oficjalny klient serwisu Facebook na telefony z dotykowym interfejsem Symbian S60 5th. Od teraz możesz mieć wszystkich przyjaciół zawsze ze sobą.

Facebook for Nokia umożliwia wykonanie wszystkich czynności dostępnych na klasycznej stronie WWW. Jedyna różnica jest taka, że całą zawartość Facebook upakowano w schludne menu na dole ekranu. Prowadzi ono do Twojej strony głównej, profilu, zdjęć, znajomych i skrzynki odbiorczej.

Ekran początkowy wyświetla najnowsze aktualności. W zasięgu jednego kliknięcia masz dostęp do wydarzeń, wiadomości lub zaproszeń do grona znajomych. Zakładka zdjęcia pozwala nie tylko je przeglądać, ale również wykonać zdjęcie i od razu dodać do Facebook.

Facebook for Nokia w przemyślany sposób integruje się z Twoim telefonem. Jeśli zaakceptujesz wydarzenie to aplikacja zapisze je również w kalendarzu komórki. Program pozwala również na import kontaktów z serwisu Facebook do pamięci telefonu.

Facebook for Nokia idealnie sprawdza się jako mobilny klient największego serwisu społecznościowego. Miej Facebook zawsze przy sobie.

Facebook for Nokia

Download

Facebook for Nokia 1.0

Opinie użytkowników o Facebook for Nokia