Facebook

Facebook dla iPhone

Bądź w kontakcie gdziekolwiek jesteś

Darmowy Facebook dla iPhone umożliwia mobilny dostęp do tego popularnego serwisu społecznościowego za pomocą telefonu. Aplikacja oferuje niemal wszystkie funkcje serwisu. Jeżeli korzystacie z Facebooka, to bez tej aplikacji trudno będzie Wam się obejść. 

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dostęp do Facebooka z telefonu
  • Możliwość dodawania zdjęć, komentowania wpisów i wiele więcej

Wady

  • Czasem wolno ładuje wiadomości
  • Przeglądane treści czasem się powtarzają

Doskonały
9

Darmowy Facebook dla iPhone umożliwia mobilny dostęp do tego popularnego serwisu społecznościowego za pomocą telefonu. Aplikacja oferuje niemal wszystkie funkcje serwisu. Jeżeli korzystacie z Facebooka, to bez tej aplikacji trudno będzie Wam się obejść. 

Wiele dostępnych funkcji

Facebook dla iOS umożliwia przeglądanie wpisów publikowanych przez znajomych oraz dodawanie własnych. Można zrobić zdjęcie telefonem i przesłać je na swój "wall". Aplikacja umożliwia także dodawanie komentarzy i lajkowanie cudzych treści. Za jego pomocą możemy wysłać informację o naszym położeniu, podyskutować ze znajomymi, ustawić nowe wydarzenia, przeglądać nasze ulubione strony i wiele innych. Generalnie Facebook na iPhone daje nam niemal pełny dostęp do funkcji tego serwisu.

Czytelny i prosty wygląd

Facebook na iPhone ma bardzo czytelny wygląd. Główny interfejs prezentuje najświeższe publikacje znajomych, które można przewijać, podobnie jak w wersji online serwisu. Ale łatwo poruszać się także po innych częściach Facebooka, odnajdywać znajomych, przeglądać fotografie i zmieniać ustawienia.

Aplikacja radzi sobie dobrze z wyświetlaniem zdjęć, obrazów i plików wideo. Jeżeli chodzi o płynność i stabilność działania, to jest coraz lepiej, choć czasem ładowanie nie działa najszybciej.

Pozwala zawsze być na bieżąco

Facebook to dobrze przygotowany, mobilny odpowiednik tego najpopularnieszego na świecie serwisu społecznościowego. Aplikacja oferuje wiele użytecznych funkcji. Jeżeli chcecie korzystać z Facebook na telefonie z systemem iOS, to warto pobrać tę aplikację. 

Możliwość dodania zdjęcia na okładkę z pamięci telefonu lub zrobienia go za pomocą aparatu Szybsze tworzenie czatów grupowych Dodano funkcję Places, w pełni funkcjonalną w Polsce Dodano język polski Dodano możliwość usuwania znajomych Wsparcie dla iOS 6 i iPhone 5 Wysyłanie wiadomości głosowych Nagrywanie i przesyłanie video bezpośrednio z aplikacji

Zmiany

  • Możliwość dodania zdjęcia na okładkę z pamięci telefonu lub zrobienia go za pomocą aparatu Szybsze tworzenie czatów grupowych Dodano funkcję Places, w pełni funkcjonalną w Polsce Dodano język polski Dodano możliwość usuwania znajomych Wsparcie dla iOS 6 i iPhone 5 Wysyłanie wiadomości głosowych Nagrywanie i przesyłanie video bezpośrednio z aplikacji

Najczęściej pobierane Sieci społecznościowe na iphone

Facebook

Download

Facebook 55.0

Opinie użytkowników o Facebook

  • Anonymous

    według Anonymous

    "Szału nimo" ;P. Push działa do bani! dla mnie to duży problem. poza tym jest okej chociaż mógłby działać trochę szybciej. Czasami wywa Więcej

Sponsorowany×